Diskuzní fórum

13. 5. 2024, 08:54

Reakce na :

Tak jsme zase prvoligoví Smajlík Smajlík Smajlík a už nikdy mín Smajlík Smajlík Smajlík díky za včerejší skvělou atmosféru, která na Julisce panovala. Hráčem utkání volím jednoznačně Vondráška, co ten chlapec odbojoval, ale hlavně ty jeho centry jsou ligový Smajlík

6. 5. 2024, 08:35

Reakce na :

Co dodat, takovou první půli bych si přál Forever DUKLA Smajlík Oceňuji rozhodnutí trenérů, kteří hrábli do základní sestavy, dobrej tah Smajlík Hráčem utkání volím Matějku Smajlík A teď hurá pro ligu do Chrudimi a v neděli už potvrdit s OP Prostějov Smajlík Smajlík Smajlík

30. 4. 2024, 12:14

Reakce na :

Tak jsme dostali pěkně na ........ jediný kdo ode mne může dostat palec nahoru je trenér Vágner za 4 násobné střídání o půli, asi jediný který chtěl něco z výsledkem udělat Smajlík Nic, jedeme dál i velkokluby občas vybouchnou ...kromě Leverkusenu. Tak DUKLO hrej a bojuj a ono to půjde Smajlík

26. 4. 2024, 11:18

Reakce na :

DUKLA vs. rezervní Syrečci 3:1 a basta!!! Co ještě očekávám? Že nenastoupí v našich řadách Jeřábek a za hosty nebudou Fiala s Langrem (všichni stop za 4 ŽK)

21. 4. 2024, 23:00

Reakce na :

Tak moravskou slávii jsme dvakrát letos smázli a vzhůru k dalším potřebným bodům Smajlík Hráčem utkání volím Honzu Peterku za precizní výkon. Co očekávám od následujích utkání? Doma máme Olomouc B, Vlašim, Prostějov a nakonec Spartu a venku hrajeme v Chrudimi a Táborsku a to mi dává celkem minimálně 12 bodů = 59 bodů = 1. místo = POSTUP Smajlík Smajlík Smajlík

17. 4. 2024, 23:57

Reakce na :

tak dneska to bylo o fous více koukatelné než třeba proti Příbrami, nicméně to hodnotím jako zasloužená výhra, hoši makali a chtěli vyhrát a tak hráčem utkání volím Murise Mešanoviče a basta

14. 4. 2024, 23:23

Reakce na :

Tak letos s Líšní 2x bez branek, což považuji nakonec za ztrátu, nicméně mač jsem viděl jen online a proto palec hráčem utkání volím Šťovíčka a palec nahoru všem fandům co byli v kotli

7. 4. 2024, 22:01

Reakce na :

co dodat, prohrát se může, ale proč zrovna s Příbramí Smajlík protože kromě úvodních 90 sekund to byla taková šeď, fotbalově jsme sice soupeře předčívali, ale nebylo to ono. A proto palec nahoru a současně hráčem utkání za mě: Pavel Moulis a basta.

31. 3. 2024, 13:49

Reakce na :

Tak jsme opět vyhráli , ale tentokráte jak vystihl trenér, konečně po dobrém aktivním výkonu Smajlík V Jihlavě jednoznačně výkonem vyčníval Kuba Hora a také svými hlasivkami naši kotelnící Smajlík A teď hurá na Příbram, koho jiného porazit???

20. 3. 2024, 07:49

Reakce na :

Tak jsme první no a co, no a co ooo Smajlík Smajlík Smajlík výkonu mi chyběla větší fotbalovost, nicméně posledních 20 minut jsme byli jednoznačně lepší a Žižkov opětovně již nestíhal. Hráčem utkání vyhlašuji Zeroníka, přišel, rozběhal a padnul Smajlík

10. 3. 2024, 17:25

Reakce na :

Trochu uplácané 3 body, ale i ty se počítají Smajlík jinak dneska to byla trochu holomajzna, i když posledních 20 minut jsme byli i lepší a šli více za vítězstvím. Hráčem utkání Hora Smajlík

4. 3. 2024, 15:21

Reakce na :

zápas s Brnem ukazál jak naší sílu, tak i naše slabiny. Snad již bylo obdrženým laciným gólům konec a pak je postup v našich silách Smajlík Jinak za mě hráčem utkání Moulis Smajlík